ÖZEL KREŞ FİYATLARI BATIKENT

Batıkent okul öncesi eğitim kurumları Ankara kreş fiyatları konusunda sektöründe farklı bir anlayışla hareket etmektedir. Özel kreş fiyatları içerisinde en kaliteli eğitimi en uygun fiyata sağlamak ve en kolay ödeme seçenekleri sunmak amacıyla çalışmakta olan Batıkent Anaokulu sayesinde ebeveynler çocuklarının rahatlıkla bir oyna keşfet yarat anaokulu eğitimi almalarını sağlayabilmektedirler. 3-6 yaş anaokulu fiyatları çocukların bakımının en zor dönemi olduğu için genellikle çok yüksek maliyetlerde olmaktadır. Yarım gün kreş fiyatları ile kıyaslandığından sanki birden fazla çocuğunuzu kaydettiriyor hissine kapılabilirsiniz. Ancak Batıkent Anaokulu sizleri bu yükten kurtaracak çözümler sunmaktadır. Böylece çocuğunuzu güven içinde bize emanet edebilecek ve hem bakımını hem de erken dönem eğitimlerinin doğru olarak yapılmasını sağlayabileceksiniz.

Ankara kreş fiyat çocuğunuzun yaş grubu, kreş saatleri ve özel eğitim seçeneklerine göre değişiklik arz etmektedir. Her yıl başında belirlenen Kreş fiyatları Batıkent erken kayıt indirimleri ile de azaltılabilmektedir. Birçok ebeveyn çocukları için kreş ararken erken kayıt indirim tarihlerini takip etmektedir. Maddi gerçeklik içerisinde yaşadığımız dünyada her ne kadar çocuklarımız için hiçbir masraftan kaçmamayı göze alsak dahi belirli kısıtlamalar söz konusudur. Batıkent Kreş olarak çocuklarımızın geleceğimizin teminatı olduğu bilincinde olarak olabildiğince çok çocuğun erken dönem eğitim alabilmesi için hizmet kalitesini yüksek, dönemlik fiyatlarımızı da olabildiğince düşük tutmaktayız. Bu sayede kreş fiyatları yüzünden çocuklarını kaydettiremeyen ebeveyn kalmamasını amaçlamaktayız.

Her çocuğumuzun memleketimizin geleceğinin teminatı olduğu gerçeği ile Kreş fiyatları Ankara sektöründe rekabet ortamı yaratarak kreş fiyatlarını sektörümüz genelinde azalmasına öncülük etmek ve çocuklarımızın eğitim fırsatlarına kavuşmasını sağlamak bizim için adeta bir görev olarak benimsenmiştir. Ebeveynler çocuklarını kaliteli eğitim görmüş ve tecrübe sahibi öğretmenlerimize güven içerisinde emanet etmektedirler. Öğretmenlerimizin yanı sıra çocukların bakım, yemek ve temizlik işlerine bakan personellerin daima kaliteli kişilerden oluşmasını sağlayan yönetim ekibimiz de çocukların kreş sınırları içerisinde etkileşimde oldukları herkesten kaliteli davranış örnekleri görmeleri sağlanmaktadır. Bu sayede erdemli ve topluma yararlı bireyler olarak okulöncesi sosyalleşme eğitimlerini tamamlamış olacaklardır. Personelimiz her zaman en titiz ve kaliteli çalışma ahlakına sahip kişiler arasından seçilmektedir.