ÖZEL ANAOKULU

Neden Oyna Keşfet Yarat Özel Anaokulu?

Batıkent Anaokulu sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ankara anaokulu tavsiye rehberlerinin vazgeçilmez bir üyesi olan kurumumuz Ankara özel okulları fiyatları için yaptığı devrim niteliğinde yaklaşım sayesinde kreş tavsiye listelerinde her zaman üst sıralarda yer almaktadır. Ankara özel anaokulu arayanların sıklıkla ismimizi duyduğuna eminiz. Ankara devlet anaokulları ile kıyaslandığında çocuklar için oyun ve ders alanları ile açık ve kapalı etkinlik alanları imkanları ile anaokulu yönetmeliklerine katkı sağlayacak nitelikte açık ara öndeyiz. Yenilikçi ve eğitici yaklaşımlarla oluşturduğumuz etkinlik ve oyun sınıfları sayesinde oyna keşfet yarat anaokulu eğitim hizmetinin tam ve doğru olarak yapılmasını sağlamaktayız. Her zaman çocukların gelişiminin doğru takip edilerek erken dönem eğitimleri ile topluma daha yararlı bireyler olması sağlanabildiğine inanıyoruz.

Batıkent okul öncesi eğitim kurumumuz sayesinde Ankara’da en çok tavsiye edilen ve veli memnuniyeti geri dönüşleri alan kurum olma yolundayız. Eğitim sektörünün daima gelişir olması gerektiği için rekabet ortamı olası gerektiğini düşündüğümüz için diğer kurumları da tetikleyecek geniş imkanlı yerleşke ve uygun fiyatımızla diğer kurumlarında kendilerini geliştirmelerini sağlayarak öğrencimiz olmayan çocuklarımızın dahi kaliteli eğitim almasına katkı sunmaktayız. Kurum olarak aldığımız başarı belgesi ve ödülleri web sitemizden inceleye bileceğiniz gibi kurumumuzu ziyaret ederek kendi notunuzu da verebilirsiniz. Çankaya anaokulu sıralamasında birinci durumda olan kurumumuz velileri ile etkin iletişimi sayesinde çocukların kaydettiği gelişimler hem evde hem okulda olmak üzere takip edilebilmektedir.

Ankara anaokulu haberleri içerisinde sıklıkla adı geçen Batıkent Kreş her zaman başarıları ile ön plana çıkmaktadır. Ankara özel anaokulu fiyatları içerisindeki farkımız ve kolay ödeme desteği seçenekleri ile de gönüllerinizi fethetmekteyiz. Hem kesenizi zorlamayan hem de çocuğunuz ile maksimum ilgilenen bir anaokulu arayanların en şanslıları kurumumuz ile karşılaşabilen ebeveynlerdir. Kurumumuzun sunduğu isteğe göre yabancı dil ve okuma gibi eğitimler ile çocuğunuzun erken dönem almasını istediğiniz eğitimler onların seviyelerine uygun olarak hazırlanmış ve MEB onaylı ders programları ile verilmektedir. Bakanlık kreş Yönetmeliği ile tam uyumlu olarak çalışan kurumumuz zaman zaman geliştirdiği yenilikçi yaklaşımlar sayesinde bir çok ödül almıştır.