Ankara Batıkent Kreş

Batıkent kreş tavsiye 2018 listesinde en çok tavsiye edilen kurum olan Batıkent Anaokulu Batıkent devlet kreşleri arasında en başarılı kurum olarak adını yazdırmıştır. Batıkent kreş fiyatları 2018 listesinde en uygun fiyatları ile de rakiplerimiz arasından sıyrılmaktayız. Rakip diyoruz çünkü eğitimde rekabet kaliteyi arttırmak için bir araç olarak görmekteyiz. En kaliteli eğitimi sunmak için sürekli olarak kendimiz ile de yarış halinde olan bir kurum anlayışı taşımaktayız. Yaptığımız bursluluk sınavı sayesinde eğitimdeki başarılarıyla ön plana çıkan geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kaliteli eğitim almalarını kolaylaştırmaktayız. Çocuk eğitiminde okul eğitimlerini sevmeleri için okul öncesi eğitim aldıkları kreş ve Anaokulu eğitimlerinin sevdirilmesi büyük önem taşımaktadır.

Batıkent-Kreş

Ankara kreş arayışında bulunan tüm ebeveynlere Batıkent Anaokulunun web sitesini incelemeleri ve ihtiyaç duyarlarsa misafirimiz olarak gelip kurumumuzu yerinde görmelerini tavsiye ediyoruz. Milli Eğitim Bakanlığının kreş açmak için koydu standartların üzerinde bir kurum olan Batıkent Anaokulu kadrosunda bulunan eğitimli ve tecrübeli öğretmenleri ve kurum içi eğitimle dikkatli görev yapan destek personelinin yanı sıra sahip olduğu oyun alanları ve derslikleri ile tüm kurumlar arasında örnek teşkil edecek niteliktedir. Çocuk eğitiminin toplum eğitimi olduğu bilinç ile düzenlediğimiz eğitim programımız da tamamen Milli Eğitim Bakanlığı ile uyumlu devam etmektedir. Velilerimize de bakanlık sistemini dahil ettiğimiz web sitemiz üzerinden daimi bilgi akışı sağlamaktayız.

Ankara-Batıkent-Kreş

Batıkent kreş iş ilanları içerisinden özenle seçtiğimiz personelimiz ve çeşitli sınavlardan geçirdiğimiz öğretmenlerimizin çocuk gelişiminde uzman ve çocuk ile ilişkide oldukça tecrübeli olmaları sayesinde Ankara anaokulu iş ilanları içerisinde en zor işe kabul edilen kurumdur. İnce eleyip sık dokumamızdaki maksat ise geleceğimizin teminatı çocuklarımıza en kaliteli eğitim ortamını sağlamak ve onları topluma yararlı sosyal zekası gelişmiş başarılı bireyler olarak yetiştirmektir. Başarılı çocuklar başarılı toplum başarılı toplum ise yaşam kalitesi yüksek bir ülke olarak devam eder. Ülkemize yapabileceğimiz en büyük katkının genç nesillerimizi birbirine saygılı, duyarlı ve eğitimli nesiller olarak yetiştirmek olduğunu düşünüyoruz. Bu düşünceler ile de sizlerden emanet aldığımız evlatlarınızı kaliteli eğitmeyi amaçlamaktayız.