Ankara Batıkent Önce Çocuk Anaokulu

Batıkent anaokulu sürekli gelişen, yenilikçi, sunduğu öğrenme ortamları ve öğrencilerinin nitelikleri ile örnek bir okul öncesi eğitim kurumu olmak vizyonu ile kreş açmak için gerekli şartların üzerinde bir anaokulu olarak çalışmaktadır.   Batıkent Önce Çocuk Anaokulu olarak kadromuzda yer alan eğitimli ve tecrübeli uzman anaokulu öğretmeni ekibi sayesinde çocukların gelişimini yakından takip etmekte ve eğitim seviyelerini arttırmaktadır. Çocuklara okul öncesi okulu sevdirme gayreti ve çabası ile verdiği hizmet sayesinde çocukların ileri eğitim hayatlarında meraklı, hayal gücü ve sosyal zekâsı yüksek bireyler olarak yetişmesini sağlamaktadır. Yüksek sosyal zekaya sahip olan bireyler olarak yetişen çocukların yaratıcı ve çalışkan bireyler olarak topluma karıştığı gözlemlenmektedir.
 

Batıkent-Anaokulu

 
Ankara Batıkent Önce Çocuk Anaokulu yorum yeteneğini geliştirici anaokulu oyunları sayesinde öğrencilerine okulu sevdirmekte ve kendi hayal dünyalarının gelişmesine katkı sağlamaktadır. Ankara kreş oyunları içerisinde öğrencilerin en çok ilgisini çekecek oyun alanlarına sahip olan Batıkent anaokulu diğer kurumlar arasından bu alanda da kalitesi ile sıyrılmaktadır. Ankarada çocuklarına uygun kreş, yuva anaokulu arayan ebeveynlerin bir numaralı tercihi olan Batıkent anaokulu yetiştirdiği öğrencilerin başarıları ile gurur duymaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının eğitim programlarının ve prensiplerinin sıkı takipçisi olan kurumumuz alanındaki başarısı ile örnek kurumlar arasında yer almaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın sağladığı veli bilgilendirme sistemi entegrasyonu sayesinde velilerimiz çocuklarının gelişim düzeylerini de yakından takip edebilmektedirler. 

Ankara-Batıkent-Anaokulu

 
Batıkent Önce Çocuk Anaokulu iş ilanları arasından personel seçimini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitiminde görev alacak tüm personelimiz özenle seçilmiş ve çeşitli kurum içi sınavlar ile yeterlilik düzeylerini kanıtlamışlardır. Temizlik personelimiz dahil tüm çalışanlarımız çocuklara karşı tutum ve yaklaşım tarzı ile bilgilendirilerek yanlış yaklaşım ve davranışların hata ile dahi olması engellenmektedir. Ayrıca uygun fiyatlarımız ve başarısı ile bursa hak kazanabilecek öğrencilerimizin şimdiden eğitimlerini kendileri kazanabilmeleri için bursluluk sınavı yapmaktayız. Başarılı olan öğrencilerimize çeşitli oranlarda burslar sunarak başarı vaat eden çocuklarımızın ülkemize daha faydalı bireyler olarak yetişmesi için hak ettikleri eğitimi almalarını kolaylaştırmayı amaçlamaktayız. Batıkent Önce Çocuk Anaokulu olarak öğrencilerimizin başarısı ile her zaman gurur duymaya devam edeceğiz. 
Oyna Keşfet Yarat Anaokulu, eğitim hayatıına artık Önce Çocuk Anaokulu olarak devam edecektir. Okulun adının da ifade ettiği gibi her koşulda çocuk ve çocuk haklarını  saygıyla eğitim hayatına devam edecektir. 
Önce Çocuk Anaokulu olarak, bünyemizde barındırdığımız uzman eğitimciler, iletişimciler ve çocuk hekimi ile sevgiyle, sağlıkla ve güvenle, aile ortamı özellikleri ile hizmetlerirmize tüm enerjimizle devam edeceğiz.