Batıkent Anaokulu Fiyatları

Batıkent okul öncesi eğitim kurumları olarak çocuğunuzun doğumundan okula başlama zamanına kadar geçen süredeki eğitimleri ile ilgili olarak değişik hizmetler vermektedir. Okul öncesi eğitim okula adaptasyon melekelerinin kazandırılmasında büyük rol oynamaktadır.
 
batıkent anaokulu, batıkent kreş, batıkent okul öncesi eğitim, batıkent anaokulu fiyatları, batıkent oyna keşfet yarat anaokulu
 
Ayrıca çocukların sosyal becerilerinin de gelişmesini sağlayarak çocukların topluma adaptasyon ve toplu yaşam kurallarına uymaları konusunda da etkili olmaktadır. Bu sebeple Batıkent Kreş hizmeti vermekte ve çocukların sosyal beceriler edinmesini sağlamaktayız.
 
Okul önce müzik, yabancı dil ve spor alanlarında verilen eğitimlerin çocukların ileri yaşam dönemlerinde toplumsal faydası yüksek ve başarılı bireyler olmalarını sağlamaktadır. Anaokulu çağına ulaşana kadar çocukların belirli sanat ya da spor faaliyetleri ile tanışması onların ileri süreçler de sanat ve spora olan eğilimlerini arttırmaktadır.
 

Ankara-Batıkent-Anaokulu-Fiyatlari

Batıkent Anaokulu Fiyatları 2019 / 2020

Batıkent Anaokulu düzenlediği sanat, spor ve yabancı dil eğitimleri MEB onaylı programlara uygun şekilde düzenlenmektedir. Kurum olarak bakanlık müfredatına uygun ve çocukların eğilimlerini açığa çıkaracak eğitimler verilmektedir. 0-6 yaş pedagojisinde uzman öğretmenler tarafından verilen eğitimler sayesinde çocuklar sanat, sosyal ve spor alanlarında kendilerine güveni olan bireyler olarak okul çağına hazırlanmaktadır. Ankara özel okul fiyatları ile kıyaslandığında kurumumuzun ödeme kolaylık seçenekleri sayesinde her çocuğa adil bir eğitim ulaştırılmasının önü açılmaktadır. Ne yazık ki ülkemizde bu konuda etkili bir politika sürdürülemese de biz kurum olarak taşın altına elimizi koyduk ve mümkün olan en uygun fiyatlarda her çocuğa fırsat sunmayı hedefledik.
 

Ankara-Batıkent-Kreş-Fiyatlari

Batıkent Anaokulu Ücretleri

Ankara kolej fiyatları çocukların ait olduğu yaş grupları ile okula devam edenlerin bulundukları sınıf eğitimlerine göre değişmektedir. Anaokulu fiyatları Ankara listeleri incelendiğinde en kaliteli eğitimi en uygun fiyata kurumumuz sunmaktadır. Çocukların oyna, keşfet ve yarat etkinlik programları sayesinde hayal güçleri korunurken sosyal zekalarında da gelişim kaydedilmektedir. Böylece sosyal ortamlarda oldukça başarılı bireyler topluma kazandırılmaktadır. Okul öncesi verilecek eğitimin aile de başladığı ve kreş yahut anaokulu gibi kurumlarda pekiştirildiği gerçeği ile etkili bir aile okul iletişim yöntemi kullanılarak çocukların gelişimleri tam bir program dahilinde takip edilmektedir. Böylece ailelere çocuklara verilen eğitim hakkında bilgi verilerek beklenen davranış değişikliklerinin evde gözlenmesi sağlanmaktadır.